ПОЛІТИКА
КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, ЯКІ МИ ЗБИРАЄМО
Коли Ви заходите сайт, ми автоматично збираємо певну інформацію про Ваш пристрій, включаючи інформацію про ваш веббраузер, IP-адресу, часовий пояс і деякі файли cookie, встановлені на Вашому пристрої. Крім того, коли Ви переглядаєте Сайт, ми збираємо інформацію про окремі вебсторінки або продукти, які ви переглядаєте, які вебсайти або умови пошуку направили Вас на Сайт, а також інформацію про те, як ви взаємодієте із Сайтом. Ми називаємо цю автоматично зібрану інформацію "Інформацією про пристрій".
МИ ЗБИРАЄМО ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРИСТРІЙ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТАКІ ТЕХНОЛОГІЇ:
"Кукі" - це файли даних, які розміщуються на Вашому пристрої або комп'ютері і часто містять анонімний унікальний ідентифікатор. Для отримання додаткової інформації про файли кукі і про те, як відключити файли кукі, перейдіть на сайт http://www.allaboutcookies.org.
"Файли журналу" відстежують дії, що відбуваються на сайті, і збирають дані, включаючи вашу IP-адресу, тип браузера, Інтернет-провайдера, сторінки переходу/виходу і позначки дати/часу.
"Вебмаяки", "теги" і "пікселі" - це електронні файли, які використовуються для запису інформації про те, яким чином Ви переглядаєте сайт.
Крім того, коли Ви здійснюєте покупку або намагаєтеся зробити покупку через сайт, ми отримуємо від Вас певну інформацію, включаючи Ваше ім'я, адресу для виставлення рахунків, адресу доставки, платіжну інформацію, адресу електронної пошти та номер телефону. Ми називаємо цю інформацію "Інформація про замовлення".
Коли ми говоримо про Персональні дані в цій Політиці конфіденційності, ми маємо на увазі як інформацію про пристрій, так і інформацію про замовлення.
ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?
Ми використовуємо інформацію про замовлення, яку ми зазвичай збираємо, для виконання будь-яких замовлень, розміщених через сайт (включаючи опрацювання інформації про оплату, організацію доставки та надання рахунків-фактур та/або підтверджень замовлень). Крім того, ми використовуємо цю інформацію про замовлення, щоб:
Взаємодіяти з Вами;
Контролювати наші замовлення на наявність потенційних ризиків або шахрайства;
Відповідно до Ваших уподобань, які Ви вкажете, надавати Вам інформацію чи рекламу щодо наших товарів або послуг.
Ми використовуємо інформацію про пристрій, яку ми збираємо, щоб мати можливість відстежити потенційний ризик і шахрайство (зокрема, вашу IP-адресу), і, загалом, для поліпшення і оптимізації роботи нашого сайту (наприклад, шляхом створення аналітичних даних про те, як наші клієнти переглядають і взаємодіють із сайтом, а також для оцінки успішності наших маркетингових і рекламних кампаній).
ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?
Ми передаємо Ваші Персональні дані третім особам, щоб забезпечити їх використання в порядку, описаному вище. Наприклад, ми використовуємо Shopify для роботи нашого інтернет-магазину - Ви можете дізнатись більше про те, як Shopify використовує Ваші Персональні дані на сайті https://www.shopify.com/legal/privacy. Ми також використовуємо Google Analytics, щоб розуміти, як наші клієнти використовують сайт - Ви можете дізнатися більше про те, як Google використовує Ваші Персональні дані на сайті https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Ви також можете відмовитися від використання Google Analytics, перейшовши на сайт https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
І насамкінець, ми також можемо передавати Ваші Персональні дані відповідно до чинних законів і постанов, для відповіді на виклик до суду, ордер на обшук або інший законний запит інформації, яку ми отримуємо, або для іншого захисту наших прав.
ПОВЕДІНКОВА РЕКЛАМА
Як описано вище, ми використовуємо Ваші Персональні дані для направлення Вам цільової реклами або маркетингових повідомлень, які, на нашу думку, можуть Вас зацікавити. Для отримання додаткової інформації про те, як працює цільова реклама, Ви можете відвідати освітню сторінку "Ініціатива щодо реклами в мережі Інтернет" (NAI) за адресою http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.
Ви можете відмовитися від розсилання цільової реклами, перейшовши за посиланнями нижче:
- Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
Крім того, Ви можете відмовитися від деяких з цих послуг, перейшовши на портал Альянсу цифрової реклами http://optout.aboutads.info/.
ЗАБОРОНА ВІДСТЕЖЕННЯ
Зверніть увагу, що ми не змінюємо методи збору та використання даних на нашому сайті, коли бачимо сигнал "Не відстежувати" від Вашого браузера.
ВАШІ ПРАВА
Якщо Ви є резидентом країн Європи, у Вас є право на доступ до Персональних даних, які ми зберігаємо, і на відправлення запиту на виправлення, оновлення або видалення Ваших Персональних даних. Якщо Ви хочете скористатися цим правом, зв'яжіться з нами, використовуючи зазначену нижче контактну інформацію.
Крім того, якщо Ви є резидентом країн Європи, звертаємо увагу, що ми опрацьовуємо Ваші дані з метою виконання договорів, які можуть бути укладені між нами (наприклад, якщо Ви робите замовлення через Сайт), або іншим чином для переслідування наших законних ділових інтересів, перелічених вище. Крім того, зверніть увагу, що Ваші дані будуть передаватися за межі країн Європи, в тому числі до Канади і США.
ЗБЕРІГАННЯ ДАННИХ
Коли Ви розміщуєте замовлення через Сайт, ми зберігаємо дані про Ваше замовлення в своєму архіві до того часу, поки Ви не попросите нас видалити цю інформацію.
ЗМІНИ
Ми можемо періодично оновлювати цю Політику конфіденційності, щоб відображати, наприклад, зміни в нашій практиці або з інших причин, пов'язаних із нашою діяльністю, юридичними вимогами або нормативними документами.
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ІЗ НАМИ
Для отримання додаткової інформації про наші методи забезпечення конфіденційності, якщо у Вас є запитання або ви хочете подати скаргу, зв'яжіться з нами.
Made on
Tilda